• ul. Jana Rosoła 44 lok. 5
    02-786 Warszawa
  • Pon - Pt 9.00 - 17.00
    Sob - Nd NIECZYNNE
  • 22 299 55 50

Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy system Centrala24, który umożliwia:

  • odbieranie
  • przechowywanie
  • opisywanie faktur

w formie elektronicznej!

Wersja testowa: https://www.centrala24.pl/

Informacje ogólne

Każdą fakturę, którą otrzymywaliście do tej pory w formie elektronicznej (pdf lub jpg), możecie od tej pory przekierowywać na swój unikalny adres, zawierający Wasz numer NIP, np.:

centrala24+9512355520+jan+kowalski@centrala24.pl
lub centrala24+9512355520@centrala24.pl

Szczególnie Państwa stali dostawcy powinni mieć ten adres w swoim systemie
i automatycznie wysyłać każdą Waszą fakturę na ten adres.

System Centrala24 pozwoli Państwu na oszczędzenie czasu i pieniędzy. Uzyskają Państwo także możliwość pełnego podglądu do wszystkich swoich faktur. Dodatkowo, system Centrala24 mogą Państwo używać do zarządzania płatnościami za faktury(system umożliwia oznaczanie i segregowanie faktur jako niezapłaconych i zapłaconych). System umożliwia także grupowanie faktur i związanych z nimi kosztów według „MPK” (Miejsca Powstawania Kosztów - do zdefiniowania samodzielnie przez Państwa) lub według innych kryteriów.

Biuro rachunkowe księgowe Warszawa Ursynów Wszystkie faktury w formie elektronicznej

Faktury przesyłane przez Państwa dostawców bezpośrednio na Wasz unikalny adres mailowy
(centrala24+95123515520+jan+kowalski@centrala24.pl lub centrala24+95123515520@centrala24.pl)
od razu trafiają do systemu Centrala24

Biuro rachunkowe księgowe Warszawa Ursynów

Jeśli otrzymacie Państwo fakturę na swój adres poczty elektronicznej, to będziecie mogli ją łatwo „przekopiować” do systemu Centrala24.

Faktury otrzymywane nadal w wersji papierowej możecie Państwo sami skanować do systemu Centrala24 lub – jeśli tak będzie Wam wygodniej – możecie oddawać nam do skanowania (koszt 57 gorszy za stronę).

Faktury sprzedażowe możecie Państwo kopiować w formacie pdf lub jpg bezpośrednio do systemu Centrala24 lub – jeśli Państwo je drukujecie tylko w formie papierowej – możecie je skanować lub dać nam do skanowania, tak samo, jak w przypadku papierowych faktur kosztowych.

Tym sposobem, wszystkie Państwa faktury będą znajdować się w systemie Centrala24, dzięki czemu możecie Państwo kontrolować, czy wszystkie faktury za dany okres trafiły do księgowości, możecie na bieżąco śledzić, które faktury są już zaksięgowane oraz uzyskujecie stały i zdalny podgląd do archiwum ze wszystkimi fakturami.

@ Przekazywanie dokumentów do biura rachunkowego

Wszystkie faktury, znajdujące się w systemie Centrala24, będą widoczne przez księgową, kiedy tylko Państwo tego zechcecie.

Mając system Centrala24, jeśli Państwo zdecydujecie się sami skanować faktury otrzymane w formie papierowej do tego systemu, to nie musicie przekazywać żadnych faktur do biura rachunkowego w formie papierowej!

Biuro rachunkowe księgowe Warszawa Ursynów Opisywanie, akceptacja i dekretacja faktur

Opisywanie faktur, ich akceptacja, a także dekretacja, jeśli znajdą się w systemie Centrala24, odbywa się tym systemie w formie elektronicznej - zero nieczytelnych, ręcznych opisów!

Biuro rachunkowe księgowe Warszawa Ursynów Dostęp do systemu

Dostęp do systemu Centrala24 z Państwa strony jest możliwy dla zdefiniowanej przez Was liczby osób. Dodatkowo, jeśli Państwo zechcą, wybrani pracownicy mogą mieć dostęp tylko do określonej części faktur – w takim przypadku faktury będą przesyłane do Państwa na indywidualne adresy mailowe systemu Centrala24, np. dla Piotra Wiśniewskiego:

centrala24+95123515520+piotr+wisniewski@centrala24.pl
lub centrala24+95123515520@centrala24.pl

Dana osoba może widzieć wszystkie faktury w firmie, jeśli dostanie uprawnienia administratora.

Rzecz jasna, dostęp do systemu ma także Państwa księgowa w biurze AccOUT.

Bezpieczeństwo

System Centrala24 jest dostępny przez dowolną przeglądarkę internetową, choć zalecamy Google Chrome.

System znajduje się na serwerze w firmie home.pl, która zapewnia system kopii zapasowych oparty o serwery z macierzami dyskowymi o łącznej pojemności 400 TB. Jest to równoznaczne z gwarancją bezpieczeństwa danych. Wszystkie dane na serwerach home.pl zabezpieczane są kopią zapasową. Dzięki temu możemy odtworzyć skasowane lub zmodyfikowane zbiory.

AccOUT dostarcza program, który umożliwia dodatkową, automatyczną archiwizację danych i faktur na komputerze lub serwerze klienta (w każdym systemie operacyjnym).

Szyfrowanie SSL zapewnia większe bezpieczeństwo danych np. przy zbieraniu informacji, czy ich przetwarzaniu. Komunikacja między serwerem a użytkownikiem jest wtedy kodowana i praktycznie niemożliwa do złamania przez postronnego użytkownika.

Hosting redundantny - Maksymalne bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność hostingu profesjonalnego gwarantowane zdublowaną architekturą serwerową (dwa centra danych w Polsce), podwójną kopią zapasową (w tym kopie przyrostowe oraz kopie wykonywane w czasie rzeczywistym), a także wielokrotnymi łączami do sieci 10Gbit/s gwarantującymi pełną redundancję. Wirtualizacja oparta o najnowsze innowacje z obszaru cloud-computingu.

Łącza do Sieci - Serwery home.pl utrzymywane są w trzech lokalizacjach. Główne centrum danych znajduje się w największym polskim data center firmy GTS Energis, posiadającym niezależne łącza o przepustowości 10 Gbit/s do największej sieci w Polsce – TPNET (sieć Telekomunikacji Polskiej SA), 3 łącza 2.5 Gbit/sdo międzynarodowych węzłów GTS CE znajdujących się we Frankfurcie nad Menem, Pradze i Wiedniu oraz wielokrotne łącza do wielu innych polskich operatorów. Posiadamy również łącze 1 Gbit/s do WIX (Warszawski Punkt Wymiany Ruchu). Wymieniany jest ruch z takimi sieciami jak: Netia, Plus GSM, Era GSM, Futuro, ATMAN, Crowley Data Poland, ICP, Aster, UPC.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM