Każdy, kto rezygnuje z własnej księgowości obawia się pogorszenia jakości obsługi poprzez brak bezpośredniego, codziennego kontaktu z własną księgową.

AccOUT ma na to swoje sposoby!

  1. Po pierwsze, nasi klienci mają wybranego licencjonowanego księgowego (Opiekun Klienta), który odpowiada za całość spraw księgowych i podatkowych danej firmy i który jest dostępny dla klienta telefonicznie oraz mailowo w ciągu 8 godzin pracy, od poniedziałku do piątku, zaś wszelkie dokumenty możemy przesyłać i otrzymywać w formie elektronicznej oraz przez własnego kuriera.

  2. Po drugie, oprócz Opiekuna Klienta, w sprawach bardziej skomplikowanych, konsultacji i wsparcia udziela Dyrektor ds. Księgowości oraz Dyrektor ds. Podatkowych, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to klient może skorzystać z usług współpracujących z nami doradców podatkowych i biegłych rewidentów.

 

Poza tym, po przeniesieniu księgowości do AccOUT, nasi klienci mogą korzystać z dodatkowych korzyści:

- zwiększenie podatkowego bezpieczeństwa firmy oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia nieprawidłowości skutkujących ponoszeniem odpowiedzialności karno-skarbowej, dzięki zwiększeniu jakości księgowania, co AccOUT gwarantuje poprzez:

- wprowadzenie zasady podwójnego sprawdzania księgowań (najwyższej klasy księgowy zajmuje się wyłącznie weryfikacją poprawności księgowań dokonywanych przez wszystkie księgowe)

- stałej współpracy z doradcami podatkowymi

- stałej współpracy z biegłymi rewidentami (część z księgowanych przez nas spółek podlega audytowi przeprowadzanemu przez spółki należące do światowej „wielkiej piątki”).

 

Ponadto, AccOUT jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej zawodowej w PZU na kwotę 1.000.000 PLN za pojedynczą szkodę w ramach księgowości oraz na 300.000 PLN za pojedynczą szkodę w ramach płac i kadr (w przypadku posiadania księgowej na etacie, regres za błędne księgowania i naliczenia podatków ograniczony jest do 3 wynagrodzeń miesięcznych).

 


Notice: Undefined index: Email in /tmp/html5e2E24 on line 6

Wypełnij i wyślij, aby otrzymać ofertę:

Osoba kontaktowa
Dane firmy
Inne uwagi

O naszym biurze rachunkowym..

Biuro rachunkowe AccOUT to centrum outsourcingu usług księgowych zlokalizowane w Warszawie (Ursynów). Nasze biuro księgowe jest przeznaczone dla osób, które chcą powierzyć specjalistom prowadzenie swoich spraw księgowych i kadrowych. Nasza dewiza wyrażająca sedno tego co oferujemy naszym klientom brzmi:

Zewnętrzna księgowość - wewnętrzny spokój

 

AccOUT - biuro rachunkowe Warszawa opracowało nowe oprogramowanie CENTRALA24, które rewolucjonizuje obieg faktur oraz ich księgowanie i archiwizowanie.

 

AccOUT - biuro rachunkowe Warszawa opracowało System CENTRALA24 z myślą o usprawnieniu współpracy z klientami naszej firmy, który wdrożyliśmy w roku 2015.

Już teraz używa go kilkudziesięciu naszych klientów, dla których prowadzimy także księgowość, ale także kilku klientów mających własną księgowość. Jego zastosowanie pozwala zrewolucjonizować obieg faktur i innych dokumentów księgowych między firmą, jej dostawcami, a wewnętrzną lub zewnętrzną księgowością, a także wewnątrz samej firmy (np. w celu akceptacji faktur, co szczególnie jest wygodne w firmach z pracownikami lub oddziałami rozlokowanymi w wielu miejscach).

CENTRALA24 przyjmuje faktury w formie elektronicznej, a więc wysłane przez dostawcę w formie nieedytowalnego pliku (np. z rozszerzeniem „.pdf”) na unikalny adres mejlowy, należący do klienta w systemie CENTRALA24 (tych adresów może być kilka dla jednego klienta, jeśli chce on aby określone faktury były kierowane do różnych osób).

Jeśli dostawca przysłał jednak fakturę w formie papierowej lub pracownik firmy odebrał w takiej formie fakturę od dostawcy i przyniósł ją do firmy, to taki dokument, poprzez zeskanowanie go do systemu CENTRALA24, zostaje „zdigitalizowany” i nie jest konieczne trzymanie dalej tego dokumentu w formie papierowej!!!!

To, że również papierowa faktura, którą przekształci się w formę nieedytowalnego pliku, może być uznana za dokument elektroniczny potwierdziły ostatnie interpretacje organów skarbowych.* To oznacza, że można całkowicie wyeliminować archiwizowanie faktur w wersji papierowej. To oznacza prawdziwą rewolucję w księgowości i w obiegu faktur w firmach.

Rekomendujemy także dostępny za darmo program, który umożliwia przekształcenie faktury w nieedytowalny plik poprzez zrobienie jej zdjęcia smartfonem (potem wystarczy taki plik wysłać na adres email systemu CENTRALA24 w swojej firmie).

Kiedy faktura znajduje się już w systemie CENTRALA24, wtedy jest widoczna przez upoważnione osoby i wpada w odpowiedni schemat opisywania jej i zatwierdzania przez pracowników firmy. Ten reżim definiowany jest przez klienta na etapie wdrażania systemu i może być zmieniany później w dowolnym momencie.

Opis faktur odbywa się także w formie elektronicznej.

Każdej fakturze nadawany jest unikalny numer, który także zostaje eksportowany do systemu FK podczas księgowania, co umożliwia powiązanie faktur z księgowaniami, a jednocześnie stanowi dekret.

AccOUT - biuro rachunkowe Warszawa zadbało także o bezpieczeństwo przechowywania wrażliwych dla każdej firmy danych – system jest umieszczony na bezpiecznych serwerach zewnętrznych, a dane są codziennie archiwizowane i przechowywane w bezpiecznych warunkach.

 

AccOUT - biuro rachunkowe Warszawa, dzięki systemowi CENTRALA24 znakomicie ułatwia zatwierdzanie faktur wewnątrz firmy.

 

AccOUT - biuro rachunkowe Warszawa zastosowało takie rozwiązanie w systemie CENTRALA24, że odpowiednie osoby są informowane o nowych zdarzeniach, które je dotyczą, a związanych z obiegiem, opisem lub akceptacją faktur, poprzez otrzymywanie przez nie powiadomień na swoją skrzynkę e-mailową. W ten sposób można, m.in., ograniczyć do zera przypadki spóźnionych opisów faktur lub ich akceptacji przez powołane tego osoby w firmie.

 

Kontakt z nami

Biuro w Warszawie (Ursynów)
ul. Rosoła 44 lok. 5
02-786 Warszawa
Zobacz na mapie

Telefony:
(+48) 22 253 68 10
(+48) 22 838 74 34
(w godz. 09-18)