Wybór osoby do prowadzenia rachunkowości nie jest łatwą sprawą szczególnie, jeżeli Zarząd nie posiada odpowiedniego doświadczenia w księgowości. Trudno wówczas przeprowadzić proces rekrutacji i często pracodawca opiera się na doświadczeniu kandydata lub na przedstawionych dokumentach np. Certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jednak Certyfikat ma wówczas wartość jeżeli został zdobyty w wyniku zdania egzaminu państwowego. Zdobyty w inny sposób nie jest w stanie zagwarantować odpowiednich kwalifikacji kandydata. Często też o wyborze głównego księgowego decydują kwestie wynagrodzenia. Należy unikać tanich księgowych gdyż osoba doświadczona zna swoją wartość. 

Główny księgowy to ważna postać w strukturze firmy bo zajmuje się finansami, właściwie najważniejszą częścią działalności jednostki. Jeżeli spółka nie jest badana przez biegłego rewidenta warto sprawdzić jak ta osoba prowadzi księgowość oraz jak oblicza podatki. W razie błędów skutki finansowe lub inne mogą być dotkliwe. 

Może warto wybrać jednak biuro rachunkowe, w którym pracują profesjonaliści i gdzie podejmowanie decyzji księgowych czy podatkowych podlega konfrontacji w całym zespole. Trudniej jest w takich warunkach popełnić błąd.

(powrót)

Ich fange Ein-Personenfirma an / Ich gründe die Gesellschaft

Sie haben Ihre Firma gegründet und suchen günstige sowie zuverlässige Buchführung?

Schauen Sie wie können wir Ihnen helfen.

 

Ich wechsle den aktuellen Buchführungsbüro

Brauchen Sie Ihre Buchführungsbüro wechseln auf der andere?

      Prüffen Sie unsere Angebot.

 

Ich verzichte von meine eigene Buchhaltung

Umstrukturierung Sie Ihres Unternehmen und möchten Sie die Buchhaltung den Experten anvertrauen?

  Outsourcen Sie Ihre Buchführung.

 

Branchen, die wir bedienen

Schauen Sie unsere Branchen, die wir bedienen und lesen Sie was unsere Kunden über uns denken!

  Beitreten Sie zu unseren Kunden.

 

Über unseren Buchführungsbüro…

Unser Buchführungsbüro AccOUT ist ein Zentrum für das Outsourcing der Buchhaltung und befindet sich in Warszawa - Ursynów. Unser Buchhaltungsbüro ist für diejenigen, die möchten das Verhalten ihrer Personalwesen sowie Buchhaltung zu den Spezialisten anvertrauen. Unser Motto drückt die Essenz dessen, was wir unseren Kunden anbieten:

Buchführung außen - Ruhe innen

Kontakt mit uns

Büro in Warszawa (Ursynów)
ul. Rosoła 44 Lok. 5
02-786 Warszawa
Kartenansicht

Telefon:
(+48) 22 253 68 10
(+48) 22 838 74 34
(zwischen 09-18 Uhr)